Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Uyarı

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Path not in open_basedir paths.

WebPlus Özellikleri

 

%100 web tabanlı yapı

%100 web tabanlı olması sayesinde; internet erişiminizin olduğu her yerden sisteme giriş yapabilir ve işlerinizi takip edebilirsiniz. Verilerinizi kendi sunucularınızda saklayarak, dışarıdan bilgilerinize müdahale edilmesini önlemiş olursunuz.

Ayrıca saha personelinizin online sistem sayesinde, topladığı bilgileri anlık olarak sisteme girmesi ve merkeze rapor olarak iletmesi sağlanır.


 

Depocu El terminali

Depocu El terminali ile stoklarınızı da online olarak görebilirsiniz. araç yükleme ve boşaltma işlemleri, sayım ve depo giriş çıkışlarını da sisteme bağlı olarak çalıştırabilir ve doğru stoklar ile çalışmayı sağlarsınız. Depocu El Terminali ile yapacağınız işlemler, iş süreçlerinizi hızlandıracağı gibi, doğru işlemlerle de hem zaman hem de iş gücü kaybını önleyebilrsiniz.


 

Harita Entegrasyon modülü

Saha personelinizin günlük ziyaretlerini harita üzerinden anlık olarak izleyebilirsiniz ve günlük, haftalık, aylık olarak raporlayabilirsiniz . Bu sayede rutlardaki sapmaları ve nedenlerini kontrol edebilir, rut dışı ziyaretleri takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte önceden belirlediğiniz rutlara istediğiniz temsilciyi atayabilir ve “Nasıl Giderim” Ekranı aracılığı ile müşterinizin bulunduğu noktaya navigasyon yardımıyla gitmesini de sağlayabilirsiniz.

Tüm müşterilerinizi ve müşterileriniz için belirlediğiniz grup simgeleri ile harita üzerinde görebilirsiniz.

Bununla birlikte gün içerisinde istediğiniz an hangi temsilcinizden GPS sinyali alınamadığını, hangi temsilcinizin kaç dakikadır sabit olduğu ve hangi temsilcinizin hareket halinde olduğunu görebilirsiniz.


 

Muhasebe programları ile entegrasyon

Sahada aktif ve yaygın olarak kullanılan hemen hemen tüm muhasebe programı ile entegre olarak çalışabilir ve sahada kesilen faturaları, tahsilatları ve diğer bilgileri gün sonunda muhasebe programınıza aktarır.

Aynı zamanda ön muhasebe işlemlerini Finans modülü ile kayıt altına alabilir ve bu noktadaki otomasyonu da sisteminizin bir parçası haline getirebilirsiniz.


 

Finans Modülü

Finans modülünü satın almanız durumunda; Banka ve şube tanımlarını merkez bankası ile entegre olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kasa işlemleri ile Tahsilat, Ödeme, Çek Tahsilatı, Çek Ödemesi, Senet Tahsilatı, Senet Ödemesi, Bankaya yatırılan ve Bankadan Çekilen işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.


 

Grafiksel ve Dinamik Raporlama

Programın kendi içerisinde bulunan onlarca hazır rapor haricinde, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda dinamik raporlar hazırlanabilir. Bu raporların kolay bir ara yüzle, ana ekranda izlenmesini sağlayabilir ve istenilen kişilere istenilen frekansta otomatik olarak gönderimini sağlayabilirsiniz. Grafiksel raporlama sayesinde; tüm sahadan toplanan verileri anlaşılır grafikler üzerinde görebilir, sahayı ve satış verilerini daha iyi analiz edebilirsiniz. Görsel ve grafiklerle zenginleştirilen raporlar ile mevcut durumunuzu daha sağlıklı görerek, daha doğru ve hızlı kararlar alabilirsiniz.


 

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde Webplus, iş süreçlerinize ekstra yük eklemez, sizi daha kısa ve hızlı işlemlerle sonuca ulaştırır. Kolay kullanım özelliği ile sistem üzerinde az işlemle yapmak istediğiniz günlük işleri hızlı ve doğru olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sistem güncel teknoloji ile tasarlandığı için yıl sonu işlemlerini otomatik olarak kendisi yapar ve ekstra bir işleme ihtiyaç duymaz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

e-Posta